Jump to content

Labas, lankytojau.

Svetainėje paskelbta atranka į policijos komisariato vadova

Nepraleisk progos ir mėgink savo laimę pats pirmasis, mes tave palaikome ir linkime sėkmės...

plačiau...

Rekomenduojami pranešimai

Anketos šablonas

• Jusu Vardas_Pavarde serveryje : James_Makar
  • Koki darba norit parodyti lankytojams ?: Radistų.
  • Vaizdo medžiaga arba nuotraukos jusu darbo : 0d0828009b2231c9100c654ddcb53cc1148.png
  • Kiek laiko tam skyrete ?: 1 valandą.

Dalintis šį pranešimą

Pastebėjimas - Per daug naudoji didelius objektus. Pamėgink kažką sugalvoti minimaliai su mažais objektais ir gautūsi išties puikiai. O dabar galiu palinkėt sėkmės tobulėjant. 

Dalintis šį pranešimą

Na man tie dideli objektai nelabai, galėjai kažką su interjerais sugalvot ir ta tvora atrodo lyg kaleimas ar kokia teisėsaugos bazė.Ir kiek matau mažai vietos būtų transporto priemonėms. Sėkmės tobulėjant

Dalintis šį pranešimą

3 minutes prieš, Stanley Rodriguez said:

Gal ir gražiai... tik tekstai nesudarinti, ,,radistai nuo šiol kaleimas'' manyčiau reikėjo daugiau mastangu :) 

Kiekvienam savas skonis, senas darbas. Nekopijuok kito nario išsakytos nuomonės. Padaryt tokį. :)

1 valandą prieš , Young_Adz said:

Viskas čiki piki, bet kam tuos kaleimo tvoros :DD 

Pasidomėk daugiau apie kaleimo vertus, neturi tvirtos nuomonės, bei teisingos nuomonės, kuria galėtum kritikuoti mano darbą, tad nefreepostink.

Dalintis šį pranešimą

On 2018-11-27 at 19:15, James_Makar parasė:

Kiekvienam savas skonis, senas darbas. Nekopijuok kito nario išsakytos nuomonės. Padaryt tokį. :)

Pasidomėk daugiau apie kaleimo vertus, neturi tvirtos nuomonės, bei teisingos nuomonės, kuria galėtum kritikuoti mano darbą, tad nefreepostink.

Ponas, ismok priimt kritika :)

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

Forumo Gyvavimo Laikas

Startavo November 07, 2018 11:27:17