Jump to content

Labas, lankytojau.

Svetainėje paskelbta atranka į policijos komisariato vadova

Nepraleisk progos ir mėgink savo laimę pats pirmasis, mes tave palaikome ir linkime sėkmės...

plačiau...

James_Makar

Forumo Narys
 • Turinio skaičius

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

7 Neutral

1 sekėjas

Apie James_Makar

 • Gimtadienis 2000.09.18

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

151 profilio peržiūros
 1. Kas tu per DP narys, kuris ištrinė žmonių kurtas temas, kuriose turėjai atitinkamai atsižvelgti, jasnas :DDDDD

  1. Kevin_Abrello

   Kevin_Abrello

   kaip ir minėjau randomas

  2. Alex_Winston

   Alex_Winston

   Tik patyrusius priima.

 2. James_Makar

  Naujas Darbas - Radistai kaimeliuose

  Kiekvienam savas skonis, senas darbas. Nekopijuok kito nario išsakytos nuomonės. Padaryt tokį. :) Pasidomėk daugiau apie kaleimo vertus, neturi tvirtos nuomonės, bei teisingos nuomonės, kuria galėtum kritikuoti mano darbą, tad nefreepostink.
 3. Platinkime serverį, raginkime kitus ateiti čia!

 4. James_Makar

  Pasiūlymas

  Aš už šia idėja, nes yra patogu matyti visus administratorius, bei pasižiūrėti kas gauna ispėjimus ir ar tikrai gauna. :) Dar kart UŽ.
 5. James_Makar

  Prisistatau Alex'Winston

  Smagu tave matyti šiame projekte, sekmės tau. :)
 6. James_Makar

  Pasiūlymas forumui.

  Pildymo forma Jusu V_P žaidime: James_Makar Kam skirtas pasiulymas(forumui, žaidimui): Forumui Koks tai pasiulymas: Taisymas/pridėjimas. Pasiulymo/Idejos aprašymas: Taigi reikia pridėti taisyklę tarp forumo taisyklių ,,Draudžiama kurti leavinimo/išėjimo temas" Antras dalykas, sutvarkyti reputacija. Yra pasirinkimai, kaip Thanks - ačiū ir kt, reikia sulietuvinimo ties šia sritimi, pakeisti pavadinimus į ačiū arba naudinga, na pagal paveiksliuką. Kam butu naudinga: Tvarka/darna.
 7. James_Makar

  Gta San Andreas (be modų)

  Anketos šablonas Jusu V_P serveryje : James_Makar Kokia pamoka norite pademonstruoti lankytojams ?: Nurodau gta san andreas orginalų atsiuntimo link'ą. Kuo ši pamoka naudinga ?: Naudinga tuom, jog kiekvienam yra noras žaisti, bet ne kiekvienas turi gta, bei būna atvėjų kai dėl kai kurių priežasčių reikia ištrinti gta ir vėl instaliuoti, o linkai dauguma baigę savo, tad platinu naują. Naudokitės į sveikatą. Video, nuotraukos : http://www.mediafire.com/file/cbu4a8su0go9y7a/GTA+SAN+ANDREAS+(be+modų).rar
 8. James_Makar

  Pamoka - Kaip isirašyti LT PD skin/tr modą.

  Na taip, kai kurie moda reikalauja didesnių pastangų. Kalbant apie kai kuriuos kitus modus užtenka tik parsisiūsti failą, paspausti du kartus nurodyti vietą ir jau turi. :)
 9. Anketos šablonas Jusu V_P serveryje : James_Makar Kokia pamoka norite pademonstruoti lankytojams ?: Kaip isirašyti skin: Automobilio ir Aprangos, rašoma jog aprangos tik, bet isikelia kartu ir automobilių. Jei ko nesupratote, rašykite, padėsiu. Kuo ši pamoka naudinga ?: Naudinga tuom, jog kiekvienam yra noras užsimodinti kokią nors tr priemonę ar skin. Tai padaro žaidimą įdomesnį. Video, nuotraukos :
 10. James_Makar

  Prisistatau Young_Adz

  8 metų žaisti samp'ą o tu gabus. :DD Sekmės!
 11. James_Makar

  Pirmasis oficialus projekto konkursas

  Darbas darytas menkai, bet manau pažadins kitų asmenų kuribingumą, sekmės kitiems. Su pain'tu užrašiau šoniuke, taip atrodo manau orginaliai, su kitom priemonėm ,neryšku, neorginalu.
 12. James_Makar

  Avatarų kolekcija.

  Iš ties labai gražiai atrodo! :)
 13. Anketos šablonas Jusu Vardas_Pavarde serveryje : James_Makar Koki darba norit parodyti lankytojams ?: Radistų. Vaizdo medžiaga arba nuotraukos jusu darbo : Kiek laiko tam skyrete ?: 1 valandą.
 14. Anketos šablonas Jusu Vardas_Pavarde serveryje : James_Makar Koki darba norit parodyti lankytojams ?: Žvejybvietė Vaizdo medžiaga arba nuotraukos jusu darbo : Kiek laiko tam skyrete ?: 2 valandas.
 15. James_Makar

  Pristatau Markas_Thunder

  Labas! Malonu susipažinti, manau surasim bendrą kalbą. Sekmės tau! :)

Forumo Gyvavimo Laikas


Startavo November 07, 2018 11:27:17
×