Jump to content

Labas, lankytojau.

Svetainėje paskelbta atranka į policijos komisariato vadova

Nepraleisk progos ir mėgink savo laimę pats pirmasis, mes tave palaikome ir linkime sėkmės...

plačiau...

Daniel_Cortex

Administratorius
 • Turinio skaičius

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Daniel_Cortex paskutinį kartą laimėjo dieną Gruodis 15 2018

Daniel_Cortex turi geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

17 Good

4 sekėjų

Apie Daniel_Cortex

 • Gimtadienis 2001.05.22

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

223 profilio peržiūros
 1. Daniel_Cortex

  Atranka į serverio administratorius

  Atranka į serverio administratorius. Kadangi serveris nėra startavęs, ir manau jog man reikės keliu pagalbininku, kurie savo komandas naudoja žaidimo kokybės gerinimui, tai esu priverstas papildomai ieškoti žmonių, kurie norėtų ir sugebėtų gerinti žaidimo kokybę serveryje panaudojant duotas administratoriaus komandas. Į kokybės gerinimą įeina pagalba žaidėjams, sukčių arba čyterių ieškojimas ir jų baudimas. Taigi linkiu visiems bandantiems sėkmės Anketa bus laisvos formos (CV) Laiškas. Ką anketoje turite paminėti: Prisistatymas Gerosios ir blogosios savybės Ką veiksite gavęs pareigas? Kaip įsivaizduojate šį darbą? Aktyvumas. Taisyklės Jokios reklamos. Jokių keiksmažodžių / įžeidinėjimų. Jokio kopijavimo. Beprasmiai pranešimai, bus trinami, ir uždėti įspėjimai. Šiuo metu reikalingi, tik 3 Administratoriai!
 2. Administratorių Papeikimai Noredami peikti musu serverio Administracijos NARIUS naudokites žemiau pateikta informacija bei laikykites esamu taisykliu. Taisyklės Visoje šioje skiltyje galioja forumo taisyklės Spausti čia Papeikimai Administratoriams priimami tik šioje skiltyje ir jie negali būti pateikti privačiai. Papeikimo pavadinimas privalo atitikti jo turinį (pavyzdys: „Peikiu Administratoriu Matas_Sajanas“). Papeikimai priimami tik pagal užpildytą anketos šabloną. Papeikimai priimami tik su įrodymais, kurie gali patvirtinti Administratoriaus kaltumą. Įrodymai galioja 24 valandas. Administratorius turi teisę į papeikimą sureaguoti per 24 valandas nuo jo gavimo. Administratoriu prižiūrėtojas ir pagal situaciją gali Administratorių bausti be atgalinio sureagavimo. Šablonas Jūsų slapyvardis: Administratoriaus slapyvardis: Administratoriaus nusižengimas: Vaizdinė medžiaga patvirtinanti administratoriaus kaltumą:
 3. Administratorių pagyrimai Taisyklės: Visoje šioje skiltyje galioja Forumo taisyklės Spausti Čia Pagyrimai pageidautinai priimami tik čia. Pagyrimo pavadinimas privalo atitikti jo turinį (pavyzdys: „Giriu Administracijos narį Matas_Sajanas“). Pagyrimai priimami pagal anketos šabloną. Administracijos narys turi teisę į kiekvieną gautą savo pagyrimą atsakyti. Anketos Šablonas: Jūsų slapyvardis: Administracijos nario slapyvardis: Administracijos nario pagyrimas: Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 4. Daniel_Cortex

  Smulki forumo klaida

  Klaida ištaisyta. Tema rakinama.
 5. Daniel_Cortex

  Pristatau Kevin_Abrello

  Sveikas sėkmės tau 🙂 . O šeip neatrodai storas dėl svorio nieko nematau
 6. Daniel_Cortex

  Prisistatau Alex'Winston

  Sveikas atvykes sėkmės P.S kažkur foto matyta
 7. Daniel_Cortex

  Pasiūlymas forumui.

  Bus padaryta. Tema rakinama
 8. Daniel_Cortex

  Prisistatau Young_Adz

  Sveikas atvykes sėkmės!!!
 9. Daniel_Cortex

  Idėja TS

  TeamSpeak būs pajungtas jau šendieną. Tema rakinama.
 10. Daniel_Cortex

  Naujas Darbas - Radistai kaimeliuose

  Pastebėjimas - Per daug naudoji didelius objektus. Pamėgink kažką sugalvoti minimaliai su mažais objektais ir gautūsi išties puikiai. O dabar galiu palinkėt sėkmės tobulėjant.
 11. Daniel_Cortex

  Naujas Darbas - Žvejybvietė prie San Fierro

  Toks paprastas darbas šaunu!! Bei prieš fotografuojant naudok komandą /edittext3d kad išjungtums tuos textus 🙂
 12. Daniel_Cortex

  Pirmasis oficialus projekto konkursas

  Labas SFM.lt žaidėjau. Mes skelbiam patį pirma projekto konkursą. Išties manau gal bus ir dalyvaujančių gal ir nebus čia priklauso ar kažkam tai patiks. Koks tai konkursas ką jums reikės atlikti? Šį konkursą laimės tas kuris geriausiai pasirodys, konkurso tematika bus SAMP žaidimas ir tai bus mūsų projektas, jums reikės atiduoti visas savo idėjas ir fantazijas apie mūsų projektą ir visą tai išreikšti su pieštukais ar kitomis spalvinimo priemonėmis ant balto popieriaus lapo. Tai gali būti reklama mūsų projektui, gali būti veiksmas ar kažkas na manau jau patys susigalvosit viską ir išreikšit ant balto popieriaus lapo, palinkėsiu sėkmės. O kitaip galima pasikliauti savo kūryba realioje erdvėje be popieriaus lapo, daiktai ir visa kita, improvizuokit. Kada baigsis konkursas? Konkursas vyks iki 2018-11-30 tą dieną skelbsime konkurso nugalėtoją Prizai? (1 Vieta) Admin 30-d (2 Vieta) 60 serverio kreditų (3Vieta) 35.000 serverio valiutos
 13. Daniel_Cortex

  Pristatau Markas_Thunder

  Sveikas Eiviltai linkiu sėkmės 🙂
 14. Daniel_Cortex

  VIP Papeikimo paraiška

  VIP NARIU PAPEIKIMAI Noredami peikti musu serverio VIP NARIUS atstovus, naudokites žemiau pateikta informacija bei laikykites esamu taisykliu. Papeikimu taisykles: Norint peikti VIP NARIUS, privalote sukurti nauja tema šioje skiltyje pavadinimu.: PAVYZDYS „Peikiu VIP Vardas_Pavarde“. Sukurtoje temoje, privalote užpildyti paraiška, kuri bus pateikta žemiau. Peikiant VIP NARIUS irodymai yra PRIVALOMI. Draudžiama klastoti irodymus ar kitaip juos redaguoti. Abejoms pusems draudžiama ižeidineti viena kita. Pašaliniams komentuoti yra draudžiama. [Nebent situacija susijusi su jumis] Papeikimo paraiška: Jusu Vardas_Pavarde serveryje: Peikiamojo Vardas_Pavarde serveryje: Del ko asmuo yra peikiamas?: Irodymai (nuotraukos, video medžiaga):
 15. Mašinos pardavimo Anketos/Šablonas Jusu Vardas_Pavarde žaidime: Kokia transporto priemone jus parduodate: Kaina, kiek norite gauti už savo tr priemone: Papildoma informacija: Mašinos pirkimo Anketos/Šablonas Jusu Vardas_Pavarde žaidime: Kokia transporto priemone jus domina: Kaina, kiek žadate moketi už jums dominancia transporto priemone: Papildoma informacija (Nebutina) : Palieku teisę redaguoti temą [ MistakaS ]

Forumo Gyvavimo Laikas


Startavo November 07, 2018 11:27:17
×